Öğrenci Takip Sistemi İK
EN

KAMPÜSLER

 • SULTANBEYLİ KAMPÜSÜ
 • BAHÇEŞEHİR KAMPÜSÜ
 • BEYLİKDÜZÜ KAMPÜSÜ

YIL

 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013

ÖĞRETİM AŞAMASI

 • ANAOKULU
 • İLKOKUL
 • ORTAOKUL
 • LİSE

FİLTRE

haber

VEGA Öğrencileri TedX Altinbas University Etkinliğinde

Kardeş üniversitemiz Altınbaş Üniversitesi TedX Klübü öğrencilerinin hazırladığı TedX Talks etkinliği 5 Mayıs Pazar günü Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesinde gerçekleşti. VEGA Okulları Anadolu Lisesi öğrencilerimiz de etkinlikte yerlerini aldı ve küçük görevlerle TedX Altınbaş Kulübü öğrencilerine yardımcı oldular

VEGA Okulları Bahar Şenliği!

VEGA Okulları Geleneksel Bahar Şenliği, 28 Nisan Pazar günü VEGA Sultanbeyli Kampüsünün kocaman bahçesinde birbirinden güzel etkinliklerle kutlandı

haber
haber

Anaokullar Arası Minikler Satranç Şenliği

Anaokullar Arası Minikler Satranç Şenliği 90 minik sporcu ve 150`den fazla velinin katılımıyla bugün VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsünde gerçekleşti. Tüm satranç sever sporcularımızı ve satranca destek veren aileleri tebrik ediyor, minik sporcularımızın başarılarının devamını diliyoruz

Küçük şampiyon piyanist Arya Su Gülenç` in ilk resitali VEGA` da

Henüz 9 yaşında olmasına rağmen dünya çapında bir çok ödülün sahibi olan küçük piyanistimiz Arya Su Gülenç, ilk resitalini bugün VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsü öğrencilerine benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatarak verdi. Sevgili Arya’ yı gönülden kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

haber
haber

Bir 23 Nisan Geleneği...

Bir 23 Nisan Geleneği- Altınbaş Üniversitesi Rektörü koltuğunu devretti.
VEGA Okulları öğrencileri olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında kardeş üniversitemiz Altınbaş Üniversitesini ziyaret ettik ve her üç kampüsten gelen öğrencilerimiz rektör Prof. Dr. Çağrı Erhan’ ın koltuğunu “Atatürk’ ün çocuklara armağan ettiği bu önemli günün anısına” bir günlüğüne devraldılar

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun!

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk Ulusal Egemenlik günümüzü geleceği kuracak olan çocuklara adayarak eşsiz bir bayram hediye etti. Biz de VEGA Okulların olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı şanına yakışır kutlamalarla coşkuyla kutladık

haber
haber

Altınbaş Çocuk Üniversitesi Dünya ve Barış Günündeyiz

VEGA Okulları öğrencilerimiz 23 Nisan şenlikleri kapsamında kardeş üniversitemiz olan Altınbaş Üniversitesi’nin düzenlediği Çocuk Üniversitesi Dünya ve Barış gününde Üniversitenin hocaları ve öğrencileriyle hazırladığı atölye ve workshoplarda bilgilenerek gönüllerince eğlendiler.

Atatürk`ün Sevdiği Şarkılar ve Çanakkale Türküleri Eşliğinde Çanakkale Zaferini Kutladık

29 Mart Cuma günü VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsünde `Atatürk`ün Sevdiği Şarkılar ve Çanakkale Türküleri` temalı organizasyonumuz Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İmam ALTINBAŞ, saygı değer konuklarımız ve değerli velilerimizin katılımıyla gerçekleşmiştir.

haber
haber

VEGA Okulları Sultanbeyli Kampüsü Öğrencimiz Gülseli Kuzucu`nun ÖZDEBİR Başarısı

VEGA Okulları Sultanbeyli Kampüsü Öğrencimiz Gülseli Kuzucu`nun Türkiye genelinde yapılan ÖZDEBİR sınavında 500 tam puan alarak elde ettiği Türkiye birinciliğini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

VEGA Okulları Bursluluk Sınavı - 2019

16 Şubat tarihinde tüm kampüslerimizde eş zamanlı olarak gerçekleştirdiğimiz VEGA Okulları Bursluluk Sınavına göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

haber
haber

Özel Vega Anadolu Lisesi Genç Kızlar Paintball Takımı

Özel Vega Anadolu Lisesi öğrecilerimiz Başakşehir Belediyesi 2.Gençlik Oyunları bünyesinde gerçekleştirilen Genç Kızlar Paintball Turnuvasında 100 Okulu geride bırakarak birincilik plaketini gururla okulumuza kazandırmışlardır.Öğrencilerimizin hem sosyal hem sportif hayatlarına katkı sağlayan bu tarz müsabakalardaki başarılarının devamını diliyor, takımımızı yürekten kutluyoruz.

Öğrencimizden Büyük Başarı!


Bahçeşehir Kampüsü öğrencilerimizden Ayşegül Yörük, katıldığı Türkiye Yıldızlar Yüzme Şampiyonasında, Bayanlar 50 metre Kurbağalama kategorisinde Türkiye 2.’si olmuştur.
Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

haber
haber

Öğrencilerimiz “Damlaya Damlaya Göl Olur” adlı interaktif tiyatroyu izlediler.

Beylikdüzü Kampüsü Öğrencilerinden “Benim Kitap Kumbaram” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında tutumlu olmanın ve sorumluluk almanın önemini anlatan “Damlaya Damlaya Göl Olur” adlı interaktif tiyatroyu izlediler. Etkinlik sonrası kumbara dağıtılan öğrencilerimiz, 20 günün sonunda kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarıyla kitap satın alacak, daha sonra okudukları kitapları başka okullardaki çocuklarla paylaşacaklar.

URFODU Yarışmasında öğrencilerimiz Fen Bilimleri (Biyoloji) alanında finale girmeye hak kazandılar.

Sultanbeyli Kampüsü 8.sınıf öğrencilerimiz URFODU (Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması)’ya Fen Bilimleri (Biyoloji) alanından girerek başarılı olmuşlar ve finale girmeye hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

haber
haber

İstanbul Perisi” kitabının yazarı Betül Avunç’u okulumuzda ağırladık.

Beylikdüzü Kampüsümüzde 5. Sınıf öğrencilerimizin severek okuduğu “İstanbul Perisi” kitabının yazarı Betül Avunç’u söyleşi ve imza etkinliği için okulumuzda ağırladık.

VEGA Okulları ile Kanada’nın New Brunswick Eyaleti arasında, karşılıklı öğrenci değişim programı için protokol imzalandı!

VEGA Okulları ile Kanada’nın New Brunswick Eyaleti arasında, karşılıklı öğrenci değişim programı için protokol imzalandı! VEGA Okulları ve ISEWorld’ün akademik ortaklığı ile Kanada’nın en seçkin okullarında VEGA Okulları öğrencileri eğitim alma imkanı bulacaklar.
Bu iş birliği yurt dışında temsil edilme fırsatıyla birlikte öğrencilerin kendilerini geliştirmesi, kültürlerarası bilgi ve beceriye sahip olmasını sağlamış olacak.

haber
haber

Öğrencilerimiz, uluslararası makale okuma sitesi olan Achieve3000`de kazandıkları puanlarla sertifikalarını almaya hak kazandılar.

Lise hazırlık ve 9.sınıf öğrencilerimiz, uluslararası makale okuma sitesi olan Achieve3000`de kazandıkları puanlar, makale yorumlamaları ve değerlendirme sunumları göz önüne alınarak sertifikalarını almaya hak kazandılar.

6 ve 7. sınıflarımızla Yetenek Akademisinde `Kendi imzamızı sanata çeviriyoruz`

6 ve 7. sınıflarımızla Yetenek Akademisinde `Kendi imzamızı sanata çeviriyoruz`

haber
haber

K12 Gelişim Akademisinden öğrencilerimize seminer verildi.

K12 Gelişim Akademisinden Senkronomist Ömer Faruk Ayaz “Sınav kaygısı, Motivasyon, Çalışma teknikleri, Meslek Seçimi” ile ilgili konularda Bahçeşehir Kampüsü 8. Sınıf öğrencilerimize oldukça keyifli bir seminer vermiştir.

Altınbaş Üniversitesi Diş Hekimliğinden diş hekimlerimiz `Ağız ve Diş Sağlığı` haftasında okulumuzu ziyaret etti.

Altınbaş Üniversitesi Diş Hekimliğinden Pedodonti Hocamız Doç. Dr. Buğra Özen Ağız ve Diş Sağlığı haftasına yönelik Beylikdüzü Kampüsümüzde öğrencilerimize `Ağız Bakımı` ile ilgili eğitim verdi. Ardından ekibi ile birlikte öğrencilerimize diş taraması yaptı.

haber
haber

VEGA Okulları Öğretmenler Günü Özel Kutlaması “En Büyük Kaynağımız Öğretmenlerimiz”

VEGA Okulları 24 Kasım Öğretmenler Günü için özel bir organizasyon düzenledi. Altınhas Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İmam Altınbaş, Sağlık ve Turizm Eski Bakanı ve VEGA Okulları Bilim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Akarcalı, VEGA Okulları üst düzey yönetim ekibi ve yaklaşık 200 öğretmenin katılımıyla kutlama programı gerçekleşti. Programda Sayın İmam Altınbaş yaptığı konuşmada; “Memlekete faydalı olmak için yaptığımız tüm çalışmalarımızda, çalışanlarımızla kurduğumuz bağ ile başarılı oluruz. Eğitimde fark yaratarak, kendi kültürü ile bağını koparmadan dünya insanı yetiştiren siz saygıdeğer öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü gönülden kutlarım. “ dedi.
“Sizlere emanet edilen çocuklarımızın geleceğe emin adımlarla ilerlemesini sağlıyorsunuz, VEGA Okullarının adını uluslararası alanlarda temsil etmelerine yönelik verdiğiniz emeklere teşekkür eder, tekrar başarılarınızın devamını dilerim” diyerek ‘En Büyük Kaynağımız Öğretmenlerimizdir’ mesajına vurgu yaptı. Öğretmeler gününe özel video gösterisi, canlı müzik devam eden programda renkli, coşkulu, keyifli dakikalar yaşandı.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda Anıtkabirdeydik!

VEGA Okulları öğretmen ve öğrencileri ile Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda Anıtkabirdeydik!

haber
haber

`BEST READERS` sertifikaları ve ödülleri verildi.

VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsü öğrencilerimizi İngilizce dijital dersleri kapsamında okumuş oldukları kitaplara bakılarak “ BEST READERS “ sertifikaları ve ödülleri İngilizce zümre başkanımız tarafından verildi. Tüm öğrencilerimizin katıldığı törende başarılarının keyfini yaşamayı, taktir etmeyi ve birlik olmayı hissettiler. Öğrencilerimizi kutluyoruz.

Öğrencilerimiz İngilizce tiyatro izlediler.

VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsü İlkokul öğrencilerimiz HARRY’S LOST UNIVERSE, ortaokul öğrencilerimiz ise MARVEL adlı İNGİLİZCE tiyatroyu izlediler.
İnteraktif olan oyunda öğrencilere sorular sorulmasının yanı sıra, öğrencilerimiz öğrenmiş oldukları dili bir bağlam içinde duymanın da keyfine varmış oldular.

haber
haber

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı gezisine katıldık.

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı gezisine VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsü 7 ve 8.sınıf öğrencilerimiz katıldı. Türkçe Zümresi tarafından düzenlenen etkinlikte öğrencilerimiz, derslerine katkı sağlayacak çalışma kitaplarıyla ilgili tüm yayınları ve ilgi duydukları yazarlara ait kitapları edindiler.

Çocuk Edebiyatının güçlü yazarlarından Rıfat Batur öğrencilerimizle söyleşi ve imza günü gerçekleştirdi.

Yazarın “Zorbalık” adlı kitabı üzerine gelişen söyleşiye, öğrencilerimizin ilgisi çok yoğundu. Rıfat Batur çocukluk yaşantılarından yola çıkarak tek kişilik tiyatro tadında, atölye çalışması ile söyleşiyi renklendirdi. Öğrencilerimiz, söyleşi sonunda kitaplarını da imzalattı.

haber
haber

Cumhuriyetimizin 95.yılı kutlu olsun!

Cumhuriyet Bayramımız okulumuzda coşkuyla kutlandı. Kampüslerde tören, Atatürk Anıtı’na çiçeklerin sunulması, saygı duruşu, İstiklal Marşımızın okunması ve Türk Bayrağının göndere çekilmesi ile başlandı. Ardından öğrencilerimiz 29 Ekim şiirlerinin okudu; günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptılar.

GESS Eğitim Konferans ve Fuarına VEGA Okulları olarak katıldık.

Bilişim öğretmenimiz İhsan Balta ` Eğitimde Teknoloji Kullanımı` Rehber öğretmenimiz Tuğçe Uçar ` Yetenek akademisi`, IB Koordinatörümüz Seden Chouseinoglou ‘IB Eğitimi’ konularında konferans verdiler.

haber
haber

Karate Yarışmasındaki Birinci Öğrencimiz Emincan İstanbullu!

Beylikdüzü Kampüsü 7.sınıf öğrencimiz Emincan İstanbullu, “İstanbul İller Arası Karate 34 Süper Ligi”nde, 2007 Erkek Kumite + 50 kg. kategorisinde 1. olmuştur. Öğrencimizi gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

``Her Yönüyle İnsan Atatürk, Mizahi Yönü ve İnsan Atatürk`` Konferansı

Bahçeşehir ve Beylikdüzü Kampüsü öğrencilerimiz, Atatürk ilkelerinin amaçları ve ortak özellikleri hakkında çıkarımlarda bulunup Atatürkçü düşünce sisteminden yola çıkarak Atatürk ilke ve inkılaplarını oluşturan temel esasları üzerine İlknur Güntürk Kalıpçı`nın ``Her Yönüyle İnsan Atatürk, Mizahi Yönü ve İnsan Atatürk`` adlı konferansına katıldılar.

haber