Öğrenci Takip Sistemi İK
EN

KAMPÜSLER

 • SULTANBEYLİ KAMPÜSÜ
 • BAHÇEŞEHİR KAMPÜSÜ
 • BEYLİKDÜZÜ KAMPÜSÜ

YIL

 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013

ÖĞRETİM AŞAMASI

 • ANAOKULU
 • İLKOKUL
 • ORTAOKUL
 • LİSE

FİLTRE

haber

Öğrencimizden Büyük Başarı!


Bahçeşehir Kampüsü öğrencilerimizden Ayşegül Yörük, katıldığı Türkiye Yıldızlar Yüzme Şampiyonasında, Bayanlar 50 metre Kurbağalama kategorisinde Türkiye 2.’si olmuştur.
Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencilerimiz “Damlaya Damlaya Göl Olur” adlı interaktif tiyatroyu izlediler.

Beylikdüzü Kampüsü Öğrencilerinden “Benim Kitap Kumbaram” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında tutumlu olmanın ve sorumluluk almanın önemini anlatan “Damlaya Damlaya Göl Olur” adlı interaktif tiyatroyu izlediler. Etkinlik sonrası kumbara dağıtılan öğrencilerimiz, 20 günün sonunda kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarıyla kitap satın alacak, daha sonra okudukları kitapları başka okullardaki çocuklarla paylaşacaklar.

haber
haber

URFODU Yarışmasında öğrencilerimiz Fen Bilimleri (Biyoloji) alanında finale girmeye hak kazandılar.

Sultanbeyli Kampüsü 8.sınıf öğrencilerimiz URFODU (Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması)’ya Fen Bilimleri (Biyoloji) alanından girerek başarılı olmuşlar ve finale girmeye hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

İstanbul Perisi” kitabının yazarı Betül Avunç’u okulumuzda ağırladık.

Beylikdüzü Kampüsümüzde 5. Sınıf öğrencilerimizin severek okuduğu “İstanbul Perisi” kitabının yazarı Betül Avunç’u söyleşi ve imza etkinliği için okulumuzda ağırladık.

haber
haber

VEGA Okulları ile Kanada’nın New Brunswick Eyaleti arasında, karşılıklı öğrenci değişim programı için protokol imzalandı!

VEGA Okulları ile Kanada’nın New Brunswick Eyaleti arasında, karşılıklı öğrenci değişim programı için protokol imzalandı! VEGA Okulları ve ISEWorld’ün akademik ortaklığı ile Kanada’nın en seçkin okullarında VEGA Okulları öğrencileri eğitim alma imkanı bulacaklar.
Bu iş birliği yurt dışında temsil edilme fırsatıyla birlikte öğrencilerin kendilerini geliştirmesi, kültürlerarası bilgi ve beceriye sahip olmasını sağlamış olacak.

Öğrencilerimiz, uluslararası makale okuma sitesi olan Achieve3000`de kazandıkları puanlarla sertifikalarını almaya hak kazandılar.

Lise hazırlık ve 9.sınıf öğrencilerimiz, uluslararası makale okuma sitesi olan Achieve3000`de kazandıkları puanlar, makale yorumlamaları ve değerlendirme sunumları göz önüne alınarak sertifikalarını almaya hak kazandılar.

haber
haber

6 ve 7. sınıflarımızla Yetenek Akademisinde `Kendi imzamızı sanata çeviriyoruz`

6 ve 7. sınıflarımızla Yetenek Akademisinde `Kendi imzamızı sanata çeviriyoruz`

K12 Gelişim Akademisinden öğrencilerimize seminer verildi.

K12 Gelişim Akademisinden Senkronomist Ömer Faruk Ayaz “Sınav kaygısı, Motivasyon, Çalışma teknikleri, Meslek Seçimi” ile ilgili konularda Bahçeşehir Kampüsü 8. Sınıf öğrencilerimize oldukça keyifli bir seminer vermiştir.

haber
haber

Altınbaş Üniversitesi Diş Hekimliğinden diş hekimlerimiz `Ağız ve Diş Sağlığı` haftasında okulumuzu ziyaret etti.

Altınbaş Üniversitesi Diş Hekimliğinden Pedodonti Hocamız Doç. Dr. Buğra Özen Ağız ve Diş Sağlığı haftasına yönelik Beylikdüzü Kampüsümüzde öğrencilerimize `Ağız Bakımı` ile ilgili eğitim verdi. Ardından ekibi ile birlikte öğrencilerimize diş taraması yaptı.

VEGA Okulları Öğretmenler Günü Özel Kutlaması “En Büyük Kaynağımız Öğretmenlerimiz”

VEGA Okulları 24 Kasım Öğretmenler Günü için özel bir organizasyon düzenledi. Altınhas Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İmam Altınbaş, Sağlık ve Turizm Eski Bakanı ve VEGA Okulları Bilim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Akarcalı, VEGA Okulları üst düzey yönetim ekibi ve yaklaşık 200 öğretmenin katılımıyla kutlama programı gerçekleşti. Programda Sayın İmam Altınbaş yaptığı konuşmada; “Memlekete faydalı olmak için yaptığımız tüm çalışmalarımızda, çalışanlarımızla kurduğumuz bağ ile başarılı oluruz. Eğitimde fark yaratarak, kendi kültürü ile bağını koparmadan dünya insanı yetiştiren siz saygıdeğer öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü gönülden kutlarım. “ dedi.
“Sizlere emanet edilen çocuklarımızın geleceğe emin adımlarla ilerlemesini sağlıyorsunuz, VEGA Okullarının adını uluslararası alanlarda temsil etmelerine yönelik verdiğiniz emeklere teşekkür eder, tekrar başarılarınızın devamını dilerim” diyerek ‘En Büyük Kaynağımız Öğretmenlerimizdir’ mesajına vurgu yaptı. Öğretmeler gününe özel video gösterisi, canlı müzik devam eden programda renkli, coşkulu, keyifli dakikalar yaşandı.

haber
haber

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda Anıtkabirdeydik!

VEGA Okulları öğretmen ve öğrencileri ile Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda Anıtkabirdeydik!

`BEST READERS` sertifikaları ve ödülleri verildi.

VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsü öğrencilerimizi İngilizce dijital dersleri kapsamında okumuş oldukları kitaplara bakılarak “ BEST READERS “ sertifikaları ve ödülleri İngilizce zümre başkanımız tarafından verildi. Tüm öğrencilerimizin katıldığı törende başarılarının keyfini yaşamayı, taktir etmeyi ve birlik olmayı hissettiler. Öğrencilerimizi kutluyoruz.

haber
haber

Öğrencilerimiz İngilizce tiyatro izlediler.

VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsü İlkokul öğrencilerimiz HARRY’S LOST UNIVERSE, ortaokul öğrencilerimiz ise MARVEL adlı İNGİLİZCE tiyatroyu izlediler.
İnteraktif olan oyunda öğrencilere sorular sorulmasının yanı sıra, öğrencilerimiz öğrenmiş oldukları dili bir bağlam içinde duymanın da keyfine varmış oldular.

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı gezisine katıldık.

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı gezisine VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsü 7 ve 8.sınıf öğrencilerimiz katıldı. Türkçe Zümresi tarafından düzenlenen etkinlikte öğrencilerimiz, derslerine katkı sağlayacak çalışma kitaplarıyla ilgili tüm yayınları ve ilgi duydukları yazarlara ait kitapları edindiler.

haber
haber

Çocuk Edebiyatının güçlü yazarlarından Rıfat Batur öğrencilerimizle söyleşi ve imza günü gerçekleştirdi.

Yazarın “Zorbalık” adlı kitabı üzerine gelişen söyleşiye, öğrencilerimizin ilgisi çok yoğundu. Rıfat Batur çocukluk yaşantılarından yola çıkarak tek kişilik tiyatro tadında, atölye çalışması ile söyleşiyi renklendirdi. Öğrencilerimiz, söyleşi sonunda kitaplarını da imzalattı.

Cumhuriyetimizin 95.yılı kutlu olsun!

Cumhuriyet Bayramımız okulumuzda coşkuyla kutlandı. Kampüslerde tören, Atatürk Anıtı’na çiçeklerin sunulması, saygı duruşu, İstiklal Marşımızın okunması ve Türk Bayrağının göndere çekilmesi ile başlandı. Ardından öğrencilerimiz 29 Ekim şiirlerinin okudu; günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptılar.

haber
haber

GESS Eğitim Konferans ve Fuarına VEGA Okulları olarak katıldık.

Bilişim öğretmenimiz İhsan Balta ` Eğitimde Teknoloji Kullanımı` Rehber öğretmenimiz Tuğçe Uçar ` Yetenek akademisi`, IB Koordinatörümüz Seden Chouseinoglou ‘IB Eğitimi’ konularında konferans verdiler.

Karate Yarışmasındaki Birinci Öğrencimiz Emincan İstanbullu!

Beylikdüzü Kampüsü 7.sınıf öğrencimiz Emincan İstanbullu, “İstanbul İller Arası Karate 34 Süper Ligi”nde, 2007 Erkek Kumite + 50 kg. kategorisinde 1. olmuştur. Öğrencimizi gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

haber
haber

``Her Yönüyle İnsan Atatürk, Mizahi Yönü ve İnsan Atatürk`` Konferansı

Bahçeşehir ve Beylikdüzü Kampüsü öğrencilerimiz, Atatürk ilkelerinin amaçları ve ortak özellikleri hakkında çıkarımlarda bulunup Atatürkçü düşünce sisteminden yola çıkarak Atatürk ilke ve inkılaplarını oluşturan temel esasları üzerine İlknur Güntürk Kalıpçı`nın ``Her Yönüyle İnsan Atatürk, Mizahi Yönü ve İnsan Atatürk`` adlı konferansına katıldılar.

VEGA Okulları Adım Adım Bir IB Dünya Okulu Olma Yolunda İlerliyor.

VEGA Anadolu Lisesi’nin 2017 yılı Ekim ayında başlayan adaylık yolcuğu 1 Nisan 2019 tarihinde Uluslararası Bakalorya Diploma Programına yetki ziyaretine başvurusu ile sonlanacak ve 2019-2020 eğitim öğretim yılında ağırlayacağı yetki ziyareti ile devam edecek.
2-3 Ekim 2018 tarihleri arasında Diploma Programı adaylık sürecinde IB Danışmanı Dorsaf Kouki okul temsilcileri ile görüşmelerde bulundu. VEGA Anadolu Lisesinin IB standartlarının geliştirilmesi konusunda veriler topladı.
Bu ziyaret esnasında topladığı verileri okul yöneticileri, DP ders öğretmenleri, DP programına ilgi duyan öğrenciler ve velileri, okul kütüphanecisi, rehberlik programı sorumlusu ve bilişim teknolojileri temsilcileriyle görüşerek paylaşım yaptı.
VEGA Okulları eğitim faaliyetlerini yapılanırken okul felsefesinin temelinde yer alan “Kökler ve Kanatlar” esasında yola çıkarak yolculuğuna emin adımlar ile ilerlemektedir.
KÖKLER VE KANATLAR
Kökler ve Kanatlar programımızın en temel noktasıdır. Dünya insanı olma yolunda ilerlerken kültürümüz ışığımız olur. Ülkenin gerçeklerine ve eğitim sistemimize göre programlarımızı düzenleriz. Bizleri güçlü kılan en önemli özelliğimiz, köklerimizdir. Fakat dünya küçük bir köy olma yolunda ilerlerken kanatlara da ihtiyacımız bulunmaktadır. Uluslararası bakış açısı, evrensel düşünebilmek, en az iki yabancı dili çok iyi düzeyde konuşabilmek, başka kültürlere saygı gösterebilmek, uluslararası sertifika ve diploma programları kanatlarımızı oluşturur. VEGA Okulları öğrencileri, uluslararası çalışmalar sayesinde bir dünya insanı olarak, bireysel özellikleriyle fark yaratacak şekilde hazırlanırlar.

haber
haber

Öğrenci Başkanlık Seçimi Yapıldı.

Bahçeşehir Kampüsümüzde ilkokul ve ortaokul, lise kademelerinde okul başkanlık seçimleri yapıldı.Öğrencilerimiz demokrasi kültürü ilkesiyle seçim heyecanını yaşadı.

Bahçeşehir Kampüsü öğrencilerimiz matematik dersinde eğlenerek öğrendi.

7. sınıf öğrencilerimizle matematik dersinde `Tam Sayılar` konusunu eğlenerek öğrendiler.

haber
haber

Öğrencilerimiz `European Language Day` kutlaması yaptı.

VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsü anaokulu-ilkokul-ortaokul kademesi olarak ‘ European Languauge Day’ kutlaması yaptık. Günün önemini vurgulayan kutlamada öğrencilerimiz farklı dillerde şarkılar tekerlemeler söylediler, oyunlar oynayıp, dans ettiler. Quiz şovlarıyla eğlenerek öğrendiler.

Öğrencilerimiz `European Language Day` kutlaması yaptı.

VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsü anaokulu-ilkokul-ortaokul kademesi olarak ‘ European Languauge Day’ kutlaması yaptık. Günün önemini vurgulayan kutlamada öğrencilerimiz farklı dillerde şarkılar tekerlemeler söylediler, oyunlar oynayıp, dans ettiler. Quiz şovlarıyla eğlenerek öğrendiler.

haber
haber

Yazar Sunay Akın ve Oyuncak Müzesi Gezisi

Öğrencilerimizle sorgulama ünitesi kapsamında Oyuncak Müzesi gezimizi gerçekleştirdik. Müzeye gelmeden önce müzenin hedeflenen kazanımlara uygun olarak gezilmesi için yönlendirici sorular hazırladık. Sevgili öğrencilerimiz gezi boyunca soruların cevaplarını arayıp not ettiler. Turumuzun sonunda öğrencilerimiz merak ettikleri soruları müzenin kurucusu ve değerli yazar Sunay Akın’a yöneltme şansını yakaladılar.

Okullarda Ailenin Korunması ve Şiddeti Önleme’ Semineri

Sultanbeyli Kampüsümüzde Rehberlik Birimi-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı iş birliği ile gerçekleştirilen ‘Okullarda Ailenin Korunması ve Şiddeti Önleme’ semineri verildi.

haber
haber

Altınhas Holding Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İmam Altınbaş’ın VEGA Okullarına Ziyareti

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Imam Altınbaş, üst düzey yönetim kurulu üyelerimiz ve üç kampüs müdür ve müdür yardımcılarımız ile VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsünde bir araya geldiler. Yeni eğitim ve öğretim dönemi için durum değerlendirmesi yapıp fikir alışverişinde bulundular.

Altınhas Holding Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İmam Altınbaş’ın VEGA Okullarına Ziyareti

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Imam Altınbaş, üst düzey yönetim kurulu üyelerimiz ve üç kampüs müdür ve müdür yardımcılarımız ile VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsünde bir araya geldiler. Yeni eğitim ve öğretim dönemi için durum değerlendirmesi yapıp fikir alışverişinde bulundular.

haber
haber

Okulumuzdan Mezun Olan 8. Sınıf Öğrencilerimize

VEGA Okulları olarak liseli bir genç olarak yeni bir başlangıç yapacağın için biz de senin kadar heyecanlıyız. Ortaokul yıllarından edindiğin tüm kazanımlarınla lisede bir yıldız gibi parlamanı, kendini sürekli geliştirerek geleceğimizi de aydınlatmanı, mutlu ve başarılı olmanı yürekten diliyoruz.

İlkokul uyum haftası başladı, çok heyecanlıyız.

VEGA Okulları ilkokul öğrencilerimizin uyum haftası başladı. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

haber